Корзина
169 отзывов
+380 (63) 809 84 94
+380667871282
+380988629686
Ремонтно-строительная компания «Мастер на дом»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3
Чистка газового котла з гарантією в Рівному, фото 1
впередназад
Чистка газового котла з гарантією в Рівному, фото 2Чистка газового котла з гарантією в Рівному, фото 3Чистка газового котла з гарантією в Рівному, фото 4Чистка газового котла з гарантією в Рівному, фото 5Чистка газового котла з гарантією в Рівному, фото 6

Чистка газового котла з гарантією в Рівному

от 300 грн./услуга

 • Услуга
Чистка газового котла з гарантією в Рівному
Чистка газового котла з гарантією в РівномуУслуга
от 300 грн./услуга
+380667871282
 • +380988629686
 • +380638098494
+380667871282
 • +380988629686
 • +380638098494
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

ЧИЩЕННЯ ГАЗОВОГО КОТЛА РІВНЕ

 

  Чистка газового котла в Рівному - процедура, яку необхідно проводити один раз на рік перед опалювальним сезоном. Для ефективної і довгострокової служби газового котла - необхідно підтримувати його високий рівень продуктивності.

  Основним видом діяльності, виконуваної при огляді газового котла, є очищення фільтрів для води і газового фільтра. Тільки після цього ми приступаємо до обслуговування наступних елементів котла.

 

   Чистка газового котла складається з декількох етапів:

 

1. ЧИЩЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕПЛООБМІННИКА РІВНЕ

 
   

  Теплообмінник - це один з найважливіших елементів котла. Його стан безпосередньо визначає ефективність котла. Під час роботи пальника теплообмінник промивається гарячим димовим газом, часто кислотним конденсатом. З іншого боку, він може накопичувати домішки, що випадають з води і обмежують інтенсивність теплообміну.

  З боку димоходу теплообмінник слід очищати, намагаючись при цьому не пошкодити матеріал і не змінити форму прийомних елементів. Залежно від матеріалу, з якого зроблений теплообмінник, типу котла і умов експлуатації, ми можемо мати справу з різними домішками. Це можуть бути сполуки міді, алюмінію або залишки від спалювання твердих частинок, що надходять з повітрям, всмоктуваним в котел. Багато людей намагаються видалити отримані забруднення механічним шляхом.

  Це може бути більш-менш ефективним рішенням. Звичайно, проте, особливо при використанні металевих щіток, це викликає пошкодження поверхні і скорочує термін служби теплообмінника. Слід зазначити, що товщина стінок теплообмінника іноді становить всього 0,5-0,8 мм. Це забезпечує високу ефективність теплопередачі,

  З цієї причини, щоб отримати високу ефективність і тривалий термін служби пристрою, варто використовувати спеціальні хімікати для очищення теплообмінників. У разі менш інтенсивних домішок, вони дозволяють повністю відмовитися від механічної очистки теплообмінника. Якщо механічна очистка вже необхідна, використовуйте пластикові щітки, які не дряпають поверхню. У серйозних випадках, коли деякі елементи теплообмінника важкодоступні, і хімічне очищення не призводить до цього, тоді теплообмінник можна розібрати і промити за допомогою мийки високого тиску.

Правильна збірка ущільнень, розміщення їх в потрібному місці і затягування з правильною силою також дуже важливо.

 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ: (098) 862-96-86, (066) 787-12-82, (063) 809-84-94

 

2. ЧИСТКА ПАЛЬНИКА ЧЕРНІВЦІ


  Звичайно, ще одним важливим елементом котла є пальник. Під час огляду фахівці діагностують стан пальника. При необхідності проводять заміну ущільнення газового тракту при складанні, дуже важливо, щоб пальник, електроди запалювання і іонізаційні електроди знаходяться в правильному положенні.

 

3. ЦІРКУЛЯЦІОНННИЙ НАСОС

 

  Перш за все, ми перевіряємо, чи працює він занадто голосно, чи не видає тривожних звуків. По-друге, поки пальник працює, ми можемо перевірити різницю температур між потоком і поверненням теплообмінника. При нормальній роботі котла вона зазвичай становить від 15 до 25 C. Різниця температур вище 250C викликає занепокоєння. Це є ознакою занадто низької витрати води в котлі і може викликати значні навантаження між прямого та зворотного стороною котла. Багато котли мають функцію захисту теплообмінника від навантаження. Якщо різниця температур занадто велика, система управління зменшує потужність котла, тим самим зменшуючи різницю температур. Обмінник захищений, але котел не досягає достатньої потужності.

 

4. РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ БАК


  Під час огляду майстер перевіряє тиск газової подушки. Це повинно бути близько 0,1 х висота установки. Наприклад, якщо висота між найвищою точкою установки на посудині становить близько 8 м, то тиск газової подушки має бути близько 0,8 бар.

  У деяких котлах з'єднання між розширювальним баком і установкою виконується трубою малого діаметра, часто гнучкою. Тому в цьому розділі існує ризик блокування потоку. Під час огляду цей роз'єм повинен бути вилучений і промитий.
  Після обслуговування розширювального бака ми знову наповнюємо систему до тиску на 0,3-0,5 бар вище, ніж тиск газової подушки. Це закриє всі автоматичні вентиляційні отвори у верхній частині установки.


 

5. ОСТАТОЧНИЙ СЕРВІС


  Нарешті, переконавшись, що все датчики правильно розташовані і підключені. Зокрема, це відноситься до датчика тяги димаря в котлах з відкритою камерою згоряння. У котлах із закритою камерою згоряння і конденсацією майстер перевіряє герметичність кабельних вводів в корпусі пристрою. У разі витоку повітря в приміщенні може всмоктуватися.

  Після складання котла фахівець компанії "Майстер у дім" перевіряє герметичність газової системи і газового тракту в котлі. Якщо витоку не виявлено, ми можемо перейти до налаштування котла та аналізу відпрацьованих газів для конденсаційного котла. Після завершення перевірки запустіть котел і перевірте його роботу для систем гарячого водопостачання та центрального опалення.


 

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ

 

ВИКЛИКАТИ НАШОГО МАЙСТРА МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

  

Характеристики
Основные
Выбор оказываемых услуг Монтаж,  Ремонт,  Чистка
Вид отопления Водяное отопление
Отопительное оборудование Газовые котлы
Информация для заказа
 • Цена: от 300 грн./услуга