Будівництво недорогий лазні-сауни

Будівництво недорогий лазні-сауни
Як відомо, лазня-сауна має велику перевагу перед звичайній кімнатній ванній. Попаритися в сауні і влітку і взимку, відноситься до здорового способу життя і хорошою загартуванню організму. Невелику баню-сауну для сім'ї можна побудувати біля дачі або будинку з недорогих матеріалів - дерева, бетону і облицювальних дерев'яних матеріалів. Будівництво лазні-сауни, як і зазвичай, починається з фундаменту.
Для невеликої лазні можна використовувати стовпчастий або пальовий фундамент. Десятка стовпців цілком достатньо для невеликої будівлі лазні. Під стовпчики для фундаменту можна використовувати виробничі поля для невеликих будинків або залити стовпчики з бетону. На дозвіллі не зайвим буде дізнатися, що таке ребейт.
Виробничі поля вкручуються в грунт за допомогою гвинта. А бетонні стовпчики можна залити своїми силами. Можна звичайно використовувати готові бетонні стовпчики. Але в обох випадках для створення стовпчастого фундаменту потрібно вирити свердловину не менше одного метра в глибину.
Якщо проводиться заливка стовпців своїми силами, то в кожній свердловині створюється опалубка для заливки стовпців. Для зміцнення стовпців проводиться армування кожної свердловини арматурної сіткою, звареної або сплетені з арматурного прута діаметром не більше 10 мм Для заливки фундаментних стовпчиків готується бетонний розчин з цементу марки не нижче М400, піску і гравію у співвідношенні 1: 2: 3, в якому на одну частину цементу дається 2 частини піску і 3 частини гравію.
Кожен мріє про власну лазні-сауни, але що робити, якщо хочеться все зробити своїми руками, а навичок не вистачає? З чого слід почати і яким матеріалами віддавати перевагу?
В першу чергу лазня повинна бути надійною і теплою, а матеріали - екологічно чистими. В цьому випадку ідеально підійде деревина, яка володіє хорошою теплоізоляцією і проста в монтажі. Але є і мінуси, такі як корозія, різного роду шкідники та атмосферні явища, які негативно впливають на будівельний матеріал.
Цегла надійніше і міцніше деревини і, що не мало важливо, є вогнетривким матеріалом. Однак, сауна використовується часто і потрібно подбати про додаткове утеплення, що принесе з собою додаткові витрати. Не варто забувати, що при будівництві такого спорудження, потрібно використовувати стрічковий бутобетонної фундамент.
Також хорошим варіантом буде каркасне будівництво, яке дозволяє в короткі терміни побудувати каркас будівлі, особливо якщо поруч присутній автономне енергопостачання, що значно спростить роботу. Каркас виконується з легких сталевих конструкцій, або дерева. Кожен отвір і порожнину повинні бути заповнено теплоізоляційним матеріалом, інакше лазня не буде просто тримати і вкладені кошти не будуть виправдовувати себе.
В останню чергу слід розглядати оздоблення фасаду. Цей вид робіт слід виконувати після утеплення, яке так чи інакше не завадить. У разі, якщо ви вирішили звернутися до фахівців - зверніть особливу увагу на команду будівельників, оскільки довіряючи їм роботу, ви довіряєте їм своє життя і вкладені кошти.