Холодильник не охолоджує: як виправити проблему
Холодильник не охолоджує: як виправити проблему
Це покрокове керівництво покаже вам, як визначити проблему і, можливо, навіть виправити її самостійно. Навіть якщо ремонт вимагає професійного втручання, ви зможете показати їм проблему, тим самим заощаджуючи час.
Проблема: Холодильник не охолоджується
Існує кілька можливих причин, за якими холодильник не тримає холод всередині камери. Перш, ніж виконувати більш складні ремонтні роботи , спробуйте ці прості виправлення:
1. Переконайтеся, що холодильник підключений і отримує харчування. Світ повинен з'явитися, коли ви відкриєте двері.
2. Перевірте термостат, щоб переконатися, що він не був повернутий помилково.
3. Переконайтеся, що вентиляційні отвори на задній частині морозильної камери не заблоковані пакетами заморожених овочів - вентиляційні отвори повинні бути вільними для циркуляції холодного повітря.
4. Очищайте котушки за холодильником. Забиті брудом котушки можуть викликати погане охолодження.
5. Переконайтеся, що у вентилятор конденсатора не застряг, і він вільно обертається (моделі з котушками на задній панелі не будуть мати вентилятора). Для цього відключіть холодильник і выдвините його вперед. Очистіть лопаті вентилятора і покрутіть вентилятор вручну, щоб переконатися, що він крутитися. Підключіть холодильник і переконайтеся, що вентилятор працює, коли компресор працює. Якщо вентилятор не працює, то його потрібно замінити.
Замініть вентилятор випарника холодильника:
Якщо ви чуєте, як працює компресор, але холодильник не охолоджується, проблема, швидше за все, пов'язана з обмороженими випарниками або застряглим і зламаним вентилятором випарника. Вентилятори випарника часто видають гучні звуки, коли починають погано працювати. Ви дізнаєтесь, що це вентилятор випарника, якщо шум стає голосніше, коли ви відкриваєте двері морозильника. Котушки і вентилятор випарника розташовані за кришкою в морозильній камері.
Якщо ви зніміть кришку всередині морозилки і знайдіть котушки, повністю обморожеными, вийміть всі з морозилки і холодильника, вийміть вилку з розетки і дайте йому отаять протягом кількох годин. Тримайте кілька рушників під рукою, щоб увібрати воду, яка може просочитися на підлогу. Коли весь лід розтане, знову увімкніть холодильник. Якщо він працює, проблема може полягати в таймері розморожування, нагрівача відтаювання або термостаті розморожування. Заміна цих частин не становить праці, але з'ясування несправності вимагає усунення неполадок, які ми тут не розглянемо. Зателефонуйте фахівця, якщо ви підозрюєте проблему з цими частинами.
Зазвичай вентилятор і компресор, розташований поруч з підлогою на задній частині більшості холодильників, включаються, коли термостат вимагає більшого охолодження. Якщо ви не чуєте, що компресор працює після того, як двері була залишена відкритою деякий час, це може означати, що вентилятор конденсатора застряг або зношений, можливо справа в реле або компресорі.
Замініть вентилятор випарника, якщо він галасливий або не обертається. Спочатку вимкніть холодильник. Потім виверніть гвинти, які утримують вентилятор, на стіні морозильної камери.
Зніміть кронштейн зі старого вентилятора і прикріпіть його до нового вентилятору. Від'єднайте дроти і переведіть їх зі старого вентилятора на новий вентилятор. Встановіть на місце вентилятор і замініть кришку.
Встановіть новий вентилятор:
Відріжте проводу поруч зі старим вентилятором. Розділіть дроти і приєднайте новий вентилятор з допомогою дротових роз'ємів. Пригвинтіть новий вентилятор до кронштейна і встановіть кронштейн в холодильник.