Кращий спосіб видалити шпалери
Видалення старих шпалер - брудна, трудомістка і важка робота. У цьому пості ми розповімо вам, як робити це простіше. Ми збираємося показати вам найкращий спосіб видалення шпалер.
Всі хотіли б, щоб з'явилося засіб яке без особливих зусиль зможе впоратися зі старими шпалерами, зберігаючи наші сили і час. Але немає простого способу. І якщо ви не знаєте, що робите, або починаєте розчаровуватися, ви можете пошкодити стіни або кинути до того, як робота буде завершена. Наші поради не позбавлять вас від цієї роботи, вони зроблять її трохи легше. Вони також покажуть вам, як зробити стіну ідеально чистою, готової до нанесення свіжого шару фарби або нових шпалер. Читайте далі, щоб дізнатися, як видалити шпалери.
Захистити підлогу і вироби з дерева
Приклейте плівку до плінтуса, щоб вона перекривала підлогу приблизно на 10 див. Сильно надавите на стрічку, щоб створити водонепроникне ущільнення. Покрийте драпірований пластик великою кількістю поліетилен і покрийте його рушниками, щоб вони вбирали воду, коли вона буде стікає по стінах.
Все буде мокрим і липким, тому дбайливо захищайте підлогу та меблі. Зніміть зі стін, включаючи вентиляційні отвори, кришки вихідних отворів і панелі перемикачів і замаскуйте отвори пластиком і стрічкою. Вимкніть електрику в кімнаті на сервісної панелі і використовуйте високоякісні робочі лампи на продовжувачах, щоб освітити робоче місце. Якщо можливо, приберіть меблі повністю. Якщо ні, перемістіть її в центр кімнати і накрийте поліетиленом.
Зняти облицювання
Почніть з кута біля стелі або під пластиною перемикача, щоб почати проект видалення шпалер, де папір має тенденцію бути рихлою. Використовуйте шпатель, щоб підняти краю облицювання, потім потягніть облицювання до стіни, рівномірно натискаючи, щоб зняти шпалери.
Зробіть цей крок без використання води, щоб почати видалення старих шпалер. Справа в тому, щоб видалити верхній шар паперу і залишити підкладку на стіні. Таким чином, підкладка легко вбирає воду, роблячи видалення решти шпалер швидше і простіше. При необхідності використовуйте замазочный ніж, щоб запустити край паперу, і повільно витягніть папір назад під кутом 45 градусів, застосовуючи помірний тиск. Іноді ви можете скинути цілі аркуші нових шпалер з допомогою цієї техніки. Але чим довше папір піднята, тим більше ймовірність того, що вона відірветься на більш дрібні шматочки (або не зовсім), коли ви спробуєте зняти шпалери.
Застосування гарячої води
Нанесіть воду на підкладку, використовуючи губку або швабру для підлоги, щоб полегшити видалення шпалер. Це дозволяє вам контролювати кількість води, яку ви наносите кожен раз. Дозвольте захисного матеріалу вбирати воду протягом 15 хвилин. Можливо, вам доведеться застосувати воду кілька разів, щоб пом'якшити шпалери.
Нанесіть саму гарячу воду, яку ви можете витримати (надіньте рукавички!) На основу шпалер і решту поверхню, щоб пом'якшити їх і клей під ними. Ця процедура дозволить вам не пошкодити стіни під шпалерами. Оштукатурені стіни можуть прийняти багато гарячої води без проблем. Але гіпсокартон має паперову поверхню, яка може бути пошкоджена при тривалому контакті з водою. Можна змочити гіпсокартон, але не тримайте його вологим більше 15 хвилин за один раз. Працюйте з невеликими ділянками, щоб підкладка не висихала до того, як з'явиться можливість видалення шпалер.
Відскребти підкладку
Використовуйте металевий шпатель або шпатель з гнучким лезом і закругленими кутами, щоб зішкребти підкладку зі стіни. Якщо у вас немає закругленого шпателя, подайте кути. Не будьте занадто агресивні зі скребком, інакше ви будете вибивати стіну.
Використовуйте старий, дуже гнучкий металевий шпатель або шпатель із закругленими кутами, щоб очистити основу, залишаючись лицем до стіни. Не використовуйте лопаточку занадто агресивно - гіпсокартон може бути м'яким у місцях, а надто тверде зіскоблювання може легко вибити його. Використання гнучкого леза є ключовим моментом, оскільки воно не буде сильно врізатися в гіпсокартон. Пластикові шпателі або скребки не працюють - вони занадто товсті, щоб потрапити під підкладку.
Використання гель-стриппера
Розпиліть залишилася пасту і підкладку за допомогою засобу для зняття клею і залиште на 15-20 хвилин. Зішкребіть клей і вставте під нього підкладку, поки всі повністю не зникне. Промийте стіну водою, поки вона не стане гладкою. Зішкребіть як можна більше клею за допомогою шпателя. Потім ретельно вимийте стіни за допомогою губки і води.
Ви втомилися, стіна виглядає чистою, і ви просто хочете закінчити. Таким чином, виникає спокуса більше нічого не робити. У пасти темний блиск, і стіна все одно буде липкою. Тримайте робоче світло паралельно стіні, і ви побачите залишається пасту. Якщо ви не заберете все це, коли ви фарбуєте стіни, фарба в кінцевому підсумку відшаровується і потріскує. Шпалери, нанесені поверх нього, будуть пузиритися або не будуть правильно лягати.
Хімічні стрипперы
Деякі хімічні стрипперы працюють як зволожуючі агенти, які перешкоджають випаровуванню води під час видалення пасти. У інших є ферменти (перевірте етикетку), які фактично руйнують молекулярну структуру пасти, полегшуючи її видалення. Ви можете купити попередньо змішані рідкі, порошкоподібні або гелеві хімічні засоби для видалення шпалер в домашніх центрах і магазинах фарбування.
Інструменти для скорингу
Скоринг - це пробивання сотні крихітних отворів в шпалерах, щоб вода могла проникнути в основу. Якщо ви можете зняти облицювання, вам, ймовірно, не потрібно використовувати його. Але якщо у вас водонепроникне покриття, наприклад, глянсовий папір або вініл, інструмент для скорингу може дійсно допомогти. Але використовувати його обережно. Стіни з гіпсу непроникні для зловживань, але агресивні інструменти для надрізання можуть легко пробити крихітні отвори в гіпсокартоні. Ви можете знайти інструменти оцінки в домашніх центрах і магазинах шпалер.
Парогенератор
Парогенераторы являются инструментом последней инстанции. Они грязные, трудные в работе. Но в действительно упорных случаях они выполнят свою работу ... в конце концов. Удаление пара более опасно, чем другие методы, потому что вы можете обжечься, а также можете повредить поверхность гипсокартона, если будете слишком долго держать его на стене. Но если ничего не работает, арендуйте эту машину.
Отшлифовать и законопатить стену
Залатайте любые углубления или повреждения стены соединительным составом. Отшлифуйте стену, используя ручную шлифовальную машину и шлифовальную бумагу для шлифовки гипсокартона размером 120 грит, чтобы сгладить неровные участки и удалить оставшуюся подложку или пасту. Затем загрунтовать стены подходящим грунтом.
На следующий день после того, как стена полностью высохнет, подготовьте стену к покраске или новым обоям. Патч больших углублений или отверстий от надреза инструментов с помощью соединения.
Как только ваша стена высохнет, отшлифуйте стену, пока она не станет гладкой. Если вы планируете нанести новые обои, используйте акриловую грунтовку, разработанную для нанесения обоев, чтобы в следующий раз было легче их удалить. Если вы собираетесь рисовать, используйте грунтовку, предназначенную для этой цели. Всегда наносите грунтовку на стену, даже если она окрашена, прежде чем наносить на нее обои. Если вы этого не сделаете, вы можете удалить бумажную поверхность гипсокартона, когда вы пытаетесь удалить его.
Необходимые инструменты для этого проекта:
· 4-в-1 отвертка
· Відро
· Гіпсокартон шліфувальний
· Совок для сміття
· Малярні стрічки
· Шпатель
· Ганчір'я
· Пилосос
· Стрічковий ніж
· Поліетилен
· Шпателі різні
· Розбризкувач
Вам також знадобляться губки, швабра, рушники і гумові рукавички.