Поради по установці підвісної стелі
Поради по установці підвісної стелі
Компанія "Майстер дім" ділиться своїми порадами по установці підвісної стелі і демонструє свої прийоми, які допоможуть вам встановити підвісну стелю простіше і швидше. Він показує, як його розкладати, закріплювати кути сітки і трійники, тримати квадрат сітки і розрізати стельові панелі.
Порада 1: Розкладіть стельову грати на папері. Намалюйте і виміряйте стелю, щоб ви могли розташувати сітку і скласти необхідні матеріали. Навіть професіонали використовують міліметрівку, щоб викласти стельову ґрати для кожної кімнати. Це допомагає не тільки з вашим списком матеріалів, але і з отриманням панелей однакового розміру на кожній стороні кімнати. Увімкніть такі елементи, як світильники і обігрівачі. Кімната повинна бути розділена навпіл з допомогою основного трійника або ряду плиток по центру.
Порада 2: Прикувати кут к стіні. Відріжте один фланець під кутом і зігніть його навколо зовнішніх кутів. Виберіть висоту, щоб стельова плитка очистила нижнє перекриття стелі, наприклад, трубопроводи або повітроводи. Вставте крейдову лінію, що позначає верхню частину кута стіни. Прибийте кут стіни до кожної стійки з 1-1 / 4-дюймовим гіпсокартонним цвяхом. Намагайтеся уникати великих цвяхів - це вірний спосіб викликати тріщини. Замість цього керуйте довгим рогом стіни, відріжте основу і потім зігніть його за кут.
Порада 3: Використовуйте скоби для огорожі, щоб міцно тримати кут. Просвердлите кут і вставте скобу паркану, щоб закріпити кут на стіні, коли поблизу немає шпильок. Якщо в стіні є серйозний вигин, можливо, вам доведеться розрізати нижню частину каналу, щоб він зігнувся і слідував контуру.
Порада 4: Запустіть напрямні струни і вставте підвісні гвинти. Виміряйте і встановіть напрямні струни, щоб утримувати кріпильні елементи в одному ряду з початком проекту з укладання плитки.
Використовуйте струни в якості керівництва, щоб розташувати підвісні гвинти і тримати прямі трійники прямо під час підвішування. Посуньте струни на 1/2 дюйма, щоб вони співпали з бічними сторонами трійників, а не з центром. Обгорніть кінець струн навколо цвяха і використовує пружинний затискач, щоб закріпити їх на кутах стіни. Наведитесь вздовж струни, щоб розташувати і вбити підвісні гвинти - вони не повинні бути ідеально відцентровані. Ці акустичні гвинти з вушком вимагають спеціального драйвера, який можна придбати в будівельному магазане, де ви придбаєте інші матеріали та інструменти для стелі.
Порада 5: Поєднайте прорізи. Виріжте основні трійники для підвісних стель. Виміряйте і відріжте основні трійники у відповідності з перехресними вказівками. Хрестоподібні прорізи повинні збігатися. Як тільки ви визначили розмір граничного ряду, виміряйте відстань від прорізів поперечного трійника і відріжте ваші основні трійники до потрібного розміру. Не думайте, що пряма стіна. Замість цього, запустіть рядок і використовувати її в якості керівництва, щоб переконатися, що всі прорізи для трійника збігаються.
Рада 6: Заклепки утримують квадрат сітки. Після установки декількох поперечних трійників, вирівняйте всю рамку і заклепати перехресні трійники, щоб вони залишалися квадратними. Після того, як ви повісили кілька основних трійників і зафіксували хрестоподібні трійники довжиною від 8 до 12 футів, прийшов час вирівняти решітку. Перевірте розміри діагоналі хоча б пари отворів. Коли все буде квадратним, заклепати основні трійники і перекрийте їх під кутом до стіни. Саме тут у більшості людей виникають проблеми. Якщо все піде не так на початку, проблема буде передана через всю кімнату. Перш ніж ви закінчите, ви можете закінчити обрізку повних панелей замість того, щоб просто поставити їх на місце.
Рада 7: Зробіть отвори для заклепок з допомогою решітки. Свердління отворів для заклепок працює нормально, але повільно. Якщо в майбутньому у вас буде більше одного проекту підвісної стелі, то удар по сітці заощадить вам купу часу.
Порада 8: Спочатку відріжте фланці, а потім стебло для чистого плаского зрізу. Самий чистий спосіб обрізати основні трійники по довжині - це спочатку розрізати нижній фланець в обох напрямках. Потім відріжте стебло останнім. Це дасть вам чистий, плоский зріз.
Порада 9: Виріжте тіньові лінії по краях вирізаною панелі, надрізавши їх на місці. Дізнайтеся, як різати стельову плитку, у відео уроці. Розріжте граничні панелі по довжині, потім покладіть їх на доріжку і наріжте лінію тіні ножем. Потім опустіть панель вниз, щоб обрізати лінію тіні.
Рада 10: Використовуйте палець в якості обмежувача глибини. Розмістіть ніж на половину товщини панелі і посуньте його вздовж краю, утримуючи його пальцем.Слідуйте за писарем, щоб спочатку розрізати половину панелі, а потім закінчити, прорізавши бічну сторону. Використовуйте свій палець в якості обмежувача глибини. Рукавички не дозволять маслу у ваших руках утворити плями на панелях і, звичайно ж, захистять ваші руки.
Рада 11: Відзначте свої отвори круговим калібром для гіпсокартону. Зробіть чисті розрізи в панелях для освітлення і інших проходів за допомогою кругового калібру для гіпсокартону і пилки для замкової щілини. Розмітьте отвори круговим калібром для гіпсокартону, а потім зробіть надрізи пилкою для гіпсокартону. З допомогою цих інструментів ви можете вирізати отвори різних розмірів. Укладіть стельову плитку після того, як зробите її потрібного розміру.
Совет 12: Ремонт панелей с помощью плоского латекса. Мазки из плоской белой замазки смешиваются с белой отделкой панели. Только новички повреждают потолочные панели. Но когда панель действительно повреждается можно использовать небольшую белую замазку, чтобы залатать ее. Убедитесь, что вы используете плоский латексный герметик - блестящий силикон будет хуже, чем отверстие. Если поврежденная область больше, чем ластик для карандаша, вы можете отложить эту панель для использования в качестве части в другом месте.
· Ковровый нож
· Крейда
· Хомути
· Набір свердел
· Акумуляторна дриль
· Гіпсокартон кругової датчик
· Молоток
· Рулетка
· Ножиці по металу