Поради по догляду за квартирою
ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА КВАРТИРОЮ
Тримайте холодильник в чистоті
Брудні теплообмінники утримують тепло і змушують двигун вашого холодильника працювати сильніше, щоб охолодити внутрішні відсіки. Для підтримки чистоти котушок зніміть кришку знизу холодильника і видаліть пил, яка накопичилася. В це час ви можете зняти піддон з-під котушок. Вимийте його добре, і перевірте витік або засмічень перш, ніж це відбудеться.
Далі перевірте морозильна камера. Його необхідно розморозити, якщо на стінах накопичилося понад 2 см льоду. Не відривайте його гострим предметом. Замість цього вийміть вміст з морозильника в борльшой таз і накрийте великим рушником, воно не дасть тривалий час розморожуватися вашим продуктам. Відкрийте дверцята морозилки і направте працюючий вентилятор. Це допоможе розморозити камеру як можна швидше.
Бережіть підлога
Бруд - найлютіший ворог підлоги. На твердих поверхнях, таких як дерево, ламінат і вініл, бруд викликає подряпини. Розмістіть килимки всередині і зовні двері, щоб зменшити кількість бруду, що потрапляє у вашу квартиру.
Пилососити килими потрібно з низькою інтенсивністю руху не рідше одного разу на тиждень. Захистіть дерев'яні, ламіновані і вінілові підлоги, підмітаючи щодня і щотижня витираючи за допомогою м'якої ганчірки і мила, рекомендованого для підлоги. Використовуйте мінімальну кількість рідини, необхідна для очищення дерева і ламінату, так як насичення пошкоджує обробку дерева і викликає деформацію ламінату.
Щорічне обслуговування кондиціонера
Профілактичне обслуговування блоків кондиціонування повітря - це забезпечення правильного повітряного потоку. Вакуумні вентиляційні отвори потрібно очищати перед першим використанням агрегатів кожен рік, а потім періодично оглядайте, щоб переконатися, що нова пил не зібралася. Міняйте фільтри, як тільки вони забруднюються. Нарешті, неустанавливайте меблі поблизу кондиціонера, тим самим закриваючи потік повітря.
Не вимикайте кондиціонер, коли йдете на день. Замість цього натройте його на кілька градусів вища. Ви насправді заощадите більше енергії, підтримуючи більш стабільну температуру.
Запобігти проблеми з сантехнікою
Тримайте стоки завжди в чистоті. Не виливайте масло, кавову гущу або інші тверді частинки в раковину. У ванній швидко приберіть волосся з раковини і ванни, щоб вони не змилися в каналізацію.
Раковину і унітаз зазвичай можна прочистити звичайним парусом. Заповніть забитий сток водою, а потім швидко і впевнено штовхніть вантуз вниз і вгору. Можливо, вам доведеться повторити кілька разів, перш ніж засмічення буде видалено.
Знайте, коли звернутися за допомогою
Іноді краще залишити роботу професіоналам. Повідомляйте про несправних приладах, які ви не можете полагодити не маючи досвіду роботи, або про засмічення, яке не реагує на ваші зусилля.
КИЇВСТАР |
(098) 862-96-86 |
ВОДАФОН |
(066) 787-12-82 |
ЛАЙФ |
(063) 809-84-94 |